Update #13 - Piotr Potarzycki & Kuba Kuczma

Update #13

By Piotr Potarzycki & Kuba Kuczma

  • Release Date: 2017-12-05
  • Genre: Computers en internet
  • Size: 57.79 MB

Alternative Downloads

Server Link Speed
Mirror [#1] Update #13.pdf 42,395 KB/Sec
Mirror [#2] Update #13.pdf 31,691 KB/Sec
Mirror [#3] Update #13.pdf 44,616 KB/Sec

Description

Ostatnie miesiące kończącego się już roku były naprawdę gorące. I to nie tylko z powodu premier długo wyczekiwanych tytułów Call of Duty: WWII oraz Star Wars: Battlefront II, których recenzje i pierwsze wrażenia z rozgrywki znajdziecie na kolejnych stronach, ale także za sprawą nowinek technologicznych. Microsoft zaprezentował swoją najmocniejszą konsolę do gier Xbox One X. 
Zdaniem producenta wskoczył tym samym na pozycję lidera w niekończącym się wyścigu o tytuł najlepszej konsoli. Ale czy jest tak w rzeczywistości? Maciej Piotrowski miał okazję pograć w ulepszone wersje znanych tytułów dedykowanych właśnie Xbox One X, jeszcze w dniu premiery. Swoje wrażenia jak i zarzuty względem najmłodszego dziecka Microsoftu umieścił w teście XONE X. Biorąc pod uwagę reklamy telewizyjne i miejskie billboardy można odnieś wrażenie, że we wspomnianym wyścigu (szczególnie przed Świętami) bierze udział wyłącznie Xbox One X oraz PlayStation 4 Pro od Sony.
Martyna przypomina nam jednak o nieco mniej znanej w Polsce firmie, jaką jest Nintendo. Ich Switch nie pręży tak bardzo muskułów jak sąsiad zza miedzy, bo umówmy się specyfikacja techniczna nie powala, ale Nintendo od zawsze wygrywało pomysłowością i grywalnością swoich produkcji.

keyboard_arrow_up